Amlux
świadczymy usługi utrzymania czystości...
i wszystko w porządku...Sprostamy wymaganiom

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu profesjonalnych usług utrzymania w czystości oraz obsłudze technicznej obiektu.

Obsługujemy wszelkiego typu obiekty, biurowe, użyteczności publicznej, przemysłowe oraz tereny zewnętrzne do nich przylegające.

Działamy na rynku od 1989 r. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski. Każdy obiekt jest niepowtarzalny i traktowany przez nas z należytą uwagą. Każde nowe doświadczenie nabyte w trakcie świadczenia usług traktujemy jako impuls do lepszego działania.

Codziennie troszczymy się o wygląd i higienę sprzątanych obiektów, a jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Oferujemy kompleksową usługę, która pozwala zminimalizować Państwa koszty związane z utrzymaniem czystości i obsługą techniczną obiektów.

Zadowolony Klient jest dla nas najwyższym priorytetem dlatego przykładamy ogromną wagę do uczciwości, rzetelności i jakości pracy świadczonej przez naszych pracowników. Nasze usługi są starannie dopasowywane do Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dział Obsługi Klienta +48 22 33 66 666
Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 21.00