Amlux

świadczymy usługi utrzymania czystości...
i wszystko w porządku...

Blog

Kilka słów o sprzątaniu osiedli mieszkaniowych

Wszyscy cenimy sobie ładną i zadbaną przestrzeń. Dobrze utrzymane trawniki i zieleńce, ładna, atrakcyjnie wyglądająca roślinności, uprzątnięte ścieżki i chodniki to czynniki, które bardzo podnoszą komfort mieszkańców każdego osiedla. Podobnie rzecz się ma w przypadku zadbanych i czystych korytarzy, klatek … Więcej »

Odśnieżanie obiektów użyteczności publicznej

Dzieciaki kochają zimę i nigdy nie mogą doczekać się, kiedy wreszcie spadnie pierwszy śnieg. Dla nich śnieg kojarzy się z zabawą: lepieniem bałwana, wojną na śnieżki czy zjeżdżaniem na sankach z górki. Jednak dorośli widzą śnieg trochę inaczej. Dla nich … Więcej »

Jak sprząta się centrum handlowe?

Każdy z nas wie, ile wysiłku potrzeba, aby posprzątać własne mieszkanie. Nieraz samo umycie podłogi doprowadza nas do szału, jednak raz na jakiś czas musi po prostu być wykonane. Wyobraźmy sobie więc ile pracy potrzeba, by dokładnie posprzątać centrum handlowe … Więcej »

Co trzeba wiedzieć o sprzątaniu hipermarketów?

W hipermarketach codziennie robią zakupy setki klientów. Utrzymanie w nich porządku jest niełatwym zadaniem. Hipermarkety to przecież ogromne powierzchnie, oczywistym więc jest to, że nie da się ich wysprzątać ręcznie. Dlatego sklepy zatrudniają profesjonalne firmy sprzątające, które posiadają odpowiednie urządzenia, … Więcej »

Godziny pracy ekipy sprzątającej

Aby dało się komfortowo pracować w ogromnych biurowcach, firmy wynajmujące w nich powierzchnie muszą zatrudniać profesjonalne ekipy sprzątające. Jeszcze jakiś czas temu ekipy pojawiały się w biurach po godzinach pracy danej firmy. Jednak coraz bardziej popularne jest to, że sprzątacze … Więcej »

Sprzątanie miejsc nietypowych

Każdy z nas wie, jak skutecznie posprzątać mieszkanie. Przeważnie kupujemy do tego celu swoje ulubione detergenty, włączamy odkurzacz i powoli doprowadzamy dom do porządku. Wiemy też, że w wielkich biurowcach sprzątanie należy do obowiązków profesjonalnych firm sprzątających. Jak jednak wygląda … Więcej »