Amlux

świadczymy usługi utrzymania czystości...
i wszystko w porządku...

Blog

Godziny pracy ekipy sprzątającej

Aby dało się komfortowo pracować w ogromnych biurowcach, firmy wynajmujące w nich powierzchnie muszą zatrudniać profesjonalne ekipy sprzątające. Jeszcze jakiś czas temu ekipy pojawiały się w biurach po godzinach pracy danej firmy. Jednak coraz bardziej popularne jest to, że sprzątacze … Więcej »

Sprzątanie miejsc nietypowych

Każdy z nas wie, jak skutecznie posprzątać mieszkanie. Przeważnie kupujemy do tego celu swoje ulubione detergenty, włączamy odkurzacz i powoli doprowadzamy dom do porządku. Wiemy też, że w wielkich biurowcach sprzątanie należy do obowiązków profesjonalnych firm sprzątających. Jak jednak wygląda … Więcej »

Co może zrobić dla nas profesjonalna firma sprzątająca?

W ostatnich latach oraz więcej biur i biurowców podpisuje umowy o długotrwałą współpracę z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi porządkowe. Nic dziwnego – administratorzy budynków nie chcą zawracać sobie porządkami w biurze, jeśli może zająć się tym ktoś o dużym doświadczeniu … Więcej »

Mycie okien w biurowcu

Umycie wszystkich okien w wielopiętrowym biurowcu to nie lada wyzwanie. Jednak raz na jakiś czas ktoś musi je wykonać. Szyby okien w biurowcach pod względem brudzenia się niczym się nie różnią od zwykłych okien w domu. Szczególnie szybko brudzą się … Więcej »