Amlux

świadczymy usługi utrzymania czystości...
i wszystko w porządku...

Co może zrobić dla nas profesjonalna firma sprzątająca?

Chariot d'entretien dans un bureau et signalisation

W ostatnich latach oraz więcej biur i biurowców podpisuje umowy o długotrwałą współpracę z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi porządkowe. Nic dziwnego – administratorzy budynków nie chcą zawracać sobie porządkami w biurze, jeśli może zająć się tym ktoś o dużym doświadczeniu i kwalifikacjach. Dobra firma sprzątająca to taka, która świadczy kompleksowe usługi porządkowe zarówno wewnątrz budynku, na zewnątrz, jak i w jego najbliższej okolicy. Czego można oczekiwać od profesjonalistów w tej branży?

Wewnątrz…

Coraz częściej pracownicy firm sprzątających przebywają w biurowcu klienta w ciągu dnia, zamiast niezauważeni sprzątać go wieczorem, gdy pracownicy wrócą już do domów. Wielkie biura, w których pracują setki ludzi, a do tego dziennie przewijają się klienci i kontrahenci, wymagają sprzątania prawie cały czas. Zwłaszcza w zimie hall wejściowy należy odgarniać z błota, a wykładziny nie tylko odkurzać, ale również prać. Ekipy sprzątające nie tylko wycierają kurze z biurek i wyrzucają kosze ze śmieci, ale zajmują się również ładowaniem i opróżnianiem zmywarek. Do tego dochodzi oczywiście profesjonalne sprzątanie toalet. Sprzątacze wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt służący do tego celu. Jest on niezwykle skuteczny, szybki, a do tego higieniczny.

… i na zewnątrz

Od dobrej firmy porządkowej oczekuje się też, że zajmie się ona budynkiem z zewnątrz, a czasami nawet zielenią go otaczającą. Co to dokładnie oznacza? Dobra firma sprzątająca oferuje między innymi mycie okien budynku z zewnątrz tzw. metodą alpinistyczną, którą myje się nawet ogromne drapacze chmur. W zimie oczekuje się, że pracownicy firmy  wezmą na siebie regularne odśnieżanie nie tylko podjazdu, parkingu i wejścia do firmy, ale także dachu i innych newralgicznych miejsc. Zajmą się też wymianą mat wejściowych, gdy obecne przestaną dobrze zbierać z butów błoto. Najlepsze firmy oferują też… usługi kamieniarskie, w razie uszkodzenia się nawierzchni przed wejściem, a także planowanie i pielęgnacje ogrodów i roślin.Firma sprzątająca